OKIN Facility BG
България

Контакти

+359 2 962 70 17
info.bg@okin.eu
www.okinfacility.bg


Търговски отдел

+359 877 59 40 06
info.bg@okin.eu
www.okinfacility.bg

Седалище

ОКИН БЪЛГАРИЯ
бул. България 86
1618 София
България

42.662964, 23.285974

Свържете се с нас

Офис

ОКИН БЪЛГАРИЯ
бул. България 86
1618 София
България

Чехия

Контакти

+420 234 707 990
info@okin.eu
www.okinfacility.cz


Търговски отдел

+420 234 707 990
obchod@okin.eu

Седалище

Průmyslový park HARFA
Poděbradská 540/26
190 00 Praha 9

50°06'07.2"N 14°30'33.1"E

Свържете се с нас

Офис

OKIN FACILITY, a.s.
Velkopřevorské náměstí 488/5,
Malá Strana,
118 00 Praha 1

Вписано в Търговския регистър, воден от Общинския съд в Прага, раздел Б, дело № 10725

IČ: 27102378
DIČ: CZ27102378

Словакия

Контакти

+421 918 641 438
infosk@okin.eu
www.okinfacility.sk


Мениджмънт

Mgr. Milan März
Управляващ директор
milan.marz@okin.eu


Технически ръководител

Pavol Kačmár
+421 918 553 806
pavol.kacmar@okin.eu


Търговски отдел

Roman Spál
Бизнес мениджър
+421 918 488 532
roman.spal@okin.eu


Счетоводство

Lenka Ciupová
+421 908 138 053
lenka.ciupova@okin.eu

Ing. Romana Ferencová
+421 905 715 122
romana.ferencova@okin.eu

Координатор

+420 724 310 111
havarie@okin.eu


Офис

OKIN FACILITY SK, s.r.o.
BBC 3, Prievozská 6
811 09 Bratislava

Свържете се с нас

Седалище

OKIN FACILITY SK, s.r.o.
Cukrova 14
811 08 Bratislava

48.148803, 17.119572

Полша

Председател

Krystyna Helińska
krystyna.helinska@okin.eu
+48 532 643 969


Търговски директор

Grzegorz Helinski
grzegorz.helinski@okin.eu
+48 728 488 343


Технически ръководител

Jaroslaw Glazer
Старши специалист
jaroslaw.glazer@okin.eu
+48 735 206 586


HR и ТРЗ

Marta Kowalska
marta.kowalska@okin.eu
+48 692 465 936



Главен счетоводител

Agnieszka Oziębała
agnieszka.oziebala@okin.eu
+48 692 459 709


Офис менаджер

Karolina Fedorczyk
karolina.fedorczyk@okin.eu
+48 664 735 966

Офис

OKIN FACILITY PL Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
NIP: 634-27-95-247

52.237949, 20.995659

Свържете се с нас

Седалище

Okin Facility PL Sp. z o.o.
ul. Konduktorska 33
40-155 Katowice
NIP: 634-27-95-247

50.2834880, 19.027715

Румъния

Контакти

+40 736 393 011
info.ro@okin.eu
www.okinfacility.ro



Търговски отдел

+40 736 393 011
info.ro@okin.eu
www.okinfacility.ro

Седалище

OKIN FACILITY RO
23 Gazelei st
District 4, Bucharest
050883, Romania

Свържете се с нас

Офис

OKIN FACILITY RO
23 Gazelei st
District 4, Bucharest
050883, Romania

Украйна

Контакти

+38 044 227 27 79
+38 057-7867420
+38 067 571 44 25
jevgeniy.kostin@okin.eu
okinfacility.ua


Управител

Olga Maletska
Olga.malecka@okin.eu


HR Мениджър

Tatyana Bereka
Tanya.bereka@okin.eu


EHS Инженер

Oksana Kostenko
Oksana.Kostenko@okin.eu


Финансов отдел

Glusko Julia
Jula.Glusko@okin.eu


Бизнес мениджър

Evgeniy Kostin
jevgeniy.kostin@okin.eu


Мениджър услуги

Angelina Panchenko
angelina.panchenko@okin.eu


Заместник CEO

Tatyana Khodakova
tatyana.khodakova@okin.eu

Офис

OKIN Ukraine
04119, Ukraine, Kyiv
Yuriia Illienka St, 83D

Свържете се с нас

Седалище

OKIN Ukraine
04119, Ukraine, Kyiv
Yuriia Illienka St, 83D

Facebook LinkdIn Email